Reklama [góra]


Raport z boisk: Klon pokonał Polonię. Co jeszcze działo się na boiskach w regionie? [foto]

Za nami kolejny czerwcowy weekend piłkarskich emocji w regonie. Tym razem nasz fotoreporter odwiedził spotkanie B klasy. Zapraszamy na podsumowanie rezultatów.

Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 2 - 1
Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 2 - 0
Iskra Banie - Stal Lipiany 2 - 1
A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 - 4
Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2
Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 1 - 2
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 1 - 0
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 - 0

Tabela 

1. Dąb Dębno 70 pkt
2. Morzycko Moryń 62 pkt
3. Odra Chojna 59 pkt
4. Pogoń Barlinek 58 pkt
5. Stal Lipiany 40 pkt
6. Osadnik Myślibórz 40 pkt
7. Energetyk Gryfino 39 pkt
8. Sokół Pyrzyce 37 pkt
9. Iskra Banie 37 pkt
10. A.P. Gavia Choszczno 35 pkt
11. Unia Dolice 34 pkt
12. Zorza Dobrzany 32 pkt
13. Orzeł Grzędzice 27 pkt
14. Orkan Suchań 24 pkt
15. Kłos Pełczyce 23 pkt
16. Ogniwo Babinek 19 pkt
17. Orzeł Trzcińsko-Zdrój 16 pkt

A Klasa gr. 4 
Ehrle Dobra Szczecińska - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 1
Aquila Szczecin - Wicher Steklno4 - 2
Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 2 - 1
Chemik II Police - Czarni Czarnówko 3 - 0
Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 4
Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin 0 - 2

Tabela 
1. Ehrle Dobra Szczecińska 57 pkt
2. Vielgovia Szczecin 48 pkt
3. Grot Gardno 48 pkt
4. Chemik II Police 43 pkt
5. Zryw Kołbaskowo 40 pkt
6. Wicher Steklno 36 pkt
7. Świat Drzewa KP Przecław 36 pkt
8. Kasta Szczecin-Majowe 34 pkt
9. Czarni Szczecin 29 pkt
10. Aquila Szczecin 29 pkt
11. Wołczkowo-Bezrzecze 26 pkt
12. Znicz Niedźwiedź 23 pkt
13. Odrzanka Radziszewo 14 pkt
14. Czarni Czarnówko 0 pkt

A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 3 - 1
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 1 - 1
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 7 - 2
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 6 - 0
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 3 - 8
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 2 - 2

Tabela 
1.  Łabędź Widuchowa 55
2.  Witniczanka Witnica 47
3.  Zieloni Zielin 43
4.  Rurzyca Nawodna  43
5.  Myśla Dargomyśl 42
6.  Czcibor Cedynia  34
8.  Pomorzanin Cychry 26
9.  Sekwoja Brwice 25
10. Chrobry Lisie Pole 21
11.  Piast Piaseczno 11
12. Zjednoczeni Kurzycko 10
13. LUKS Krzywin 9

A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - GKS Golenice 0 - 0
Iskra II Banie - Piast Kolin 2 - 2
Koral Mostkowo - Unia Swochowo 2 - 4
Bryza Reńsko - Piast Karsko 1 - 3
Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 1 - 1
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 3 - 0

Tabela 

1. Czarni Fiege Lubanowo 52
2. Polonia Giżyn 45
3. GKS Golenice 44
4. Sęp Brzesko 42
5. Mechanik Warnice 36
6. Piast Karsko 28
7. Wicher Przelewice 26
8. Unia Swochowo 25
9. Bryza Reńsko 24
10. Iskra II Banie 24
11. Koral Mostkowo 20
12. Piast Kolin 15
13. Jedność Przewłoki 8


B Klasa gr. 4
Sparta Sobiemyśl - Korona Klępicz 0 - 3
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 4 - 3
Zryw Góralice - Stal II Lipiany 0 - 3
Energetyk II Gryfino - Sokół Różańsko 0 - 3
Morzycko II Moryń - Sokół II Pyrzyce 2 - 8

Tabela 
1. Sokół II Pyrzyce 40
2. Klon Krzymów 36
3. Sokół Różańsko 30
4. Korona Klępicz 28
5. Stal II Lipiany 28
6. Morzycko II Moryń 19
7. Polonia Gryfino 16
8. Sparta Sobiemyśl 16
9. Energetyk II Gryfino 19
10. Zryw Góralice 10


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.