Rusza przedsprzedaż nowych mieszkań na długo oczekiwanym osiedlu w Centrum Chojny.


Park Wilsona to nowoczesne osiedle, które powstaje u zbiegu ulic Dworcowej i Wilsona w Chojnie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, ale i wygodę oraz standard wykończenia. Osiedle zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom, a najmłodszym umili czas specjalnie zaprojektowany plac zabaw.

Na przedmiotową inwestycję składają się 4 kameralne budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 kondygnacje naziemne i parking zewnętrzny z miejscami postojowymi. Dzięki szerokiej ofercie mieszkań od 1 do 3-pokojowych, których powierzchnia waha się od 32 do 54 m2 każdy znajdzie tu mieszkanie idealne dla siebie czy rodziny. Starannie przemyślany układ funkcjonalny każdego z mieszkań gwarantuje komfort i wygodę mieszkania. Dla poszukujących większej przestrzeni istnieje możliwość łączenia dwóch lub więcej mieszkań w jedno duże, dzięki czemu będzie można zamieszkać nawet w ponad 100 metrowym lokalu mieszkalnym. Oprócz tego w dwóch budynkach przy ul. Wilsona powstanie 6 lokali usługowych z wejściem wprost z ulicy o łącznej powierzchni około 400 m2. Autorem projektu architektonicznego wraz z całą infrastrukturą jest znana, Szczecińska Pracownia Projektowa FORMAT, która przygotowuje projekty dla największego dewelopera ze stolicy Pomorza Zachodniego.


Nowe mieszkania u zbiegu ulic Dworcowej i Wilsona to idealna oferta zarówno dla młodych, energicznych osób, jak i dla szukających ciszy i prywatności. To co bezsprzecznie wyróżnia inicjowany właśnie projekt w procesie sprzedaży to oferta dla osób starszych. Wszystkie budynki bowiem na przedmiotowym osiedlu będą wyposażone w cichobieżne windy. Zielona, spokojna okolica oraz niska zabudowa to tylko niektóre z atutów osiedla, które sprawią, że jego mieszkańcy będą mogli odpocząć od codzienności i zgiełku miasta. Natomiast dzięki bliskiej odległości od głównej ulicy centrum, dworca kolejowego i autobusowego mieszkańcy mogą sprawnie i szybko dojechać tam, gdzie potrzebują i w pełni korzystać z możliwości jakie daje życie w takiej enklawie.

Warto wspomnieć wszystkim spoza Chojny, iż w pobliżu powstającego osiedla znajdują się niemal wszystkie punkty infrastruktury usługowo-handlowej, urzędy gminne i powiatowe, przedszkole i szkoły, które znacznie ułatwiają codzienne życie ograniczając konieczność korzystania z auta czy też dowożenia swoich pociech z dalekich krańców Chojny czy nawet innych miejscowości.

Rozpoczynająca się właśnie inwestycja budowlana w Chojnie jest prowadzona z uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta zawartych w Ustawie Deweloperskiej. Podczas całego okresu realizacji, projekt będzie kontrolowany w zakresie terminowości realizacji przez Bank prowadzący dla tej inwestycji mieszkaniowy rachunek powierniczy. Inwestor podpisał umowę z Generalnym Wykonawca, który posiada duże doświadczenie w realizacji podobnych projektów. Pochodzi z Chojny, tu skończył technikum budowlane, co zapewne ułatwi mu kontakt z podwykonawcami oraz hurtowniami na poszczególnych etapach budowy.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania lub lokalu usługowego zapraszamy do nowo powstałego biura sprzedaży, które znajduje się przy ulicy Władysława Jagiełły 20 w Chojnie (w kamienicy w pobliżu sklepu Żabka, Bagietka i restauracji Capri) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub drogą elektroniczną. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej dewelopera pod adresem: parkwilsona.pl oraz portalu otodom.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza