Sprawca kolizji okazał się pijany. Doszło też do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy z Ukrainy


Trzech kierowców będzie musiało pożegnać się z prawem jazdy. Wszyscy "wpadli" podczas policyjnych kontroli w ciągu dwóch dni. 

W sobotę 26 czerwca około godz. 10:20 w Nowych Brynkach (gmina Gryfino) na ul. Szczecińskiej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Skoda ujawnili, że 34-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Alkomat pokazał około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Niecałe trzy godziny później, po godzinie 13:00 w Chojnie, policjanci z tamtejszego komisariatu w trakcie czynności związanych z kolizja drogowa ujawnili, że 57-letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał około 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dzień później, w niedzielę 27 czerwca około godz. 19:40 w Daleszewie na ul. Gryfińskiej doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Honda. Patrol policji, który przybył na miejsce ustalił, że 41-letni obywatel Ukrainy znajduje się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychamy powietrzu. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza