Symboliczne przekazanie władzy. Spotkanie Prezesów ZZPN


W czwartek 27 maja odbyło się oficjalne przekazanie Biura ZZPN przez ustępującego Prezesa Jana Bednarka, na ręce nowego Prezesa – Macieja Mateńko.


- Chciałbym bardzo podziękować Panu Prezesowi Janowi Bednarkowi, za wkład w rozwój Związku. Po dzisiejszej rozmowie wiem, że mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Prezesa w każdej chwili powiedział Maciej Mateńko.

- W dniu dzisiejszym przekazałem Panu Prezesowi Maciejowi Mateńko Biuro ZZPN. Przy okazji chciałbym bardzo podziękować wszystkim swoim współpracownikom za wiele lat wspaniałej i udanej współpracy. Dziękuję również działaczom za zaangażowanie w pracę, życzliwość i wiele wyrazów sympatii z jakimi spotykałem się odwiedzając kluby w całym województwie. Nowemu Prezesowi życzę sukcesów w kierowaniu Związkiem. Zapewniam, że w przyszłości zawsze może liczyć na moje wsparcie w działaniach na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym województwie. Zapewniam Państwa, że będziemy wielokrotnie spotykać się na trybunach stadionów i obiektów piłkarskich. Piłka nożna to moja pasja i hobby, któremu poświęciłem niemal całe swoje życie. Wszystkim mówię zatem "do zobaczenia" na meczach i imprezach piłkarskich - zakończył ustępujący Prezes, Jan Bednarek.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza