Łukasz Supergan i "Szlaki Polski" na środowym otwarciu festiwalu "Włóczykij" [foto]

Łukasz Supergan z prelekcją pt. "Szlaki Polski" oficjalnie otworzył w środę 9 czerwca Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij". 

Supergan to człowiek, który przeszedł 2500 km irańskiego Zagrosu, szlaki w Izraelu, Azji czy pokonał 4000 km z Warszawy do Santiago de Compostela. Podczas otwarcia największego festiwalu podróżniczego w naszym kraju opowiedział o wędrówce polskimi szlakami. 


Niedawno premiera miała książka pt. "Szlaki Polski" w których autor opisuje 30 najpiękniejszych długodystansowych tras w naszym kraju. 


Wcześniej na scenie pojawił się twórca festiwalu Przemek Lewandowski w towarzystwie wiceburmistrza Gryfina Tomasza Milera i dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury Monika Drabik. 


Tegoroczny "Włóczykij" odbywa się w reżimie sanitarnym. Impreza, która zazwyczaj była organizowana wiosną, potrwa do 13 czerwca. Chojna24.pl jest patronem medialnym wydarzenia. W poniedziałek podczas prologu festiwalu zaprezentował się Przemysła Kossakowski. Program festiwalu i informację o wejściówkach można znaleźć w artykule Karnety na "Włóczykija" już w sprzedaży! Czym zaskoczy tegoroczna edycja festiwalu?.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza