W Gryfinie powstanie nowy obiekt tenisowy


Staraniem burmistrza Mieczysława Sawaryna doszło dziś w Gryfinie do podpisania umowy między Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i spółką MB Tenis na 20-letnią dzierżawę terenu kortów tenisowych w pobliżu Laguny. Firma zadeklarowała wybudowanie nowoczesnego kompleksu tenisowego. Dzięki temu na mapie gminy powstanie nowy obiekt rekreacyjny.

Umowa między Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gryfinie i MB Tenis podpisana została w Urzędzie Miasta i Gminy w obecności burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Mieczysława Sawaryna i jego zastępców Tomasza Milera i Pawła Nikitińskiego.

Inwestor planuje wybudowanie i zarządzanie kompleksem sportowym, składającym się z 3 zadaszonych całorocznych kortów tenisowych, wraz z halą piłkarską i nowym zapleczem socjalnym.

– Inwestycja zwiększy potencjał rekreacyjny obszaru Centrum Wodnego Laguna i Ośrodka Sportu i Rekreacji, tworząc nowe miejsce spotkań miłośników tenisa z Gryfina, Szczecina i innych pobliskich miast – komentuje podpisanie umowy burmistrz Mieczysław Sawaryn. - Niewątpliwie poprawi także estetykę tego miejsca.

Firma MB Tenis potwierdziła gotowość do szybkiej realizacji. Już niebawem ma rozpocząć prace demontażowe obecnej zabudowy wydzierżawionego terenu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza