Zawody w Quadcrossie i Motocrossie w weekend w Chojnie


W najbliższy weekend, 19 i 20 czerwca, na torze motocrossowym w Chojnie ponownie zobaczymy i usłyszymy motocykle crossowe i quady z całej Polski. 

W sobotę i niedzielę ścigać się będą motocykliści startujący w Pucharze Polski w Motocrossie, a w niedzielę zobaczymy wyścigi w ramach 2 rundy Mistrzostw Polski w Quadcrossie.

Do poniedziałku zgłoszonych było 177 zawodników, zapowiada się kolejny rekord frekwencji na zawodach w Chojnie. Obecnie na torze trwają ostatnie prace przed zawodami, profilowana i równana jest trasa toru, koszona trawa i porządkowany cały teren. Chojeńska firma POMOT od lat wspierająca nasz Klub Motorowy dba o właściwe nawodnienie trasy oraz pomalowanie nowej maszyny startowej zgodnie z wymaganiami Mistrzostw Polski. W przygotowanie trasy zaangażowana jest firma Dankom z Lisiego Pola. Duże zaangażowanie jest również ze strony Gminy Chojna i władz naszego miasta. Honorowy Patronat nad zawodami objęła Pani Barbara Rawecka Burmistrz Chojny. 

Bardzo ciekawie zapowiada się wyścig w klasie MX 65 najmłodszych uczestników tych zawodów, startują tu zawodnicy w wieku 8-12 lat, do poniedziałku zgłosiło się już 20 chętnych wystartować w tej klasie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza