Chojeński fotograf ślubny Paweł Woźnicki z ogólnopolskim wyróżnieniem

Znany fotograf ślubny i mieszkaniec Chojny Paweł Woźnicki może pochwalić się osiągnięciem w dziedzinie fotografii ślubnej.

Zdjęcie, którego autorem jest chojnianin zostało wyróżnione przez grupę Sztuka Fotografii Ślubnej, która zrzesza najlepszych fotografów w Polsce. 

- Jestem zaszczycony faktem, że poniższe zdjęcie mojego autorstwa, zostało docenione przez grupę zrzeszającą najlepszych fotografów ślubnych w Polsce - Sztuka Fotografii Ślubnej - napisał Paweł Woźnicki. 

Zdjęcie zostało wykonane na Wydmie Łąckiej Słowińskiego Parku Narodowego latem tego roku. Tak spektakularny efekt został osiągnięty dzięki nałożeniu na siebie dwóch fotografii. Pierwsza została wykonana przy użyciu filtra na obiektyw ND (inaczej filtr szary odpowiada za ograniczenie ilości światła wpadającego do obiektywu, a więc tym samym na matrycę aparatu. Druga zaś przy długim czasie naświetlania (ok 20 sekund) czego rezultatem jest poniższy, wręcz kosmiczny kadr.

Związany z fotografią od 2012 roku, specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej. Zobacz niesamowitą fotografię poniżej.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza