Reklama [góra]

Firma Drewco / Praca na stanowisku mechanik maszyn i urządzeń stolarskich

Firma Drewco zajmująca się produkcją mebli i elementów drewnianych poszukuje pracownika na stanowisko mechanik maszyn i urządzeń stolarskich

Opis stanowiska:
  • utrzymanie ciągłości produkcji
  • naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń,
  • dbałość o powierzone maszyny i urządzenia
  • kontrola prawidłowego działania sprzętu
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów sprzętu,
  • diagnozowanie usterek mechanicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części
  • bieżące drobne prace naprawcze zakładzie

Wymagania:
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń
  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dogodne warunki pracy
  • praca jednozmianowa
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 918853302 lub adresem e-mail; drewco.biuro@drewco.eu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.