Nowa inwestycja w Gryfinie. Osiedle Zacisze ul. Wiosenna.


Osiedle Zacisze w Gryfinie stanowić będzie zespół 30 domów jednorodzinnych To niewielkie zamknięte osiedle powstanie z myślą o prywatności i spokoju mieszkańców, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych jak i terenów niezabudowanych oraz licznych pól.

Odpowiednia lokalizacja Osiedla Zacisze zapewni mieszkańcom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także wniesie bezcenną wartość bezpośredniego kontaktu z naturą, nie wpływając negatywnie na dostęp do infrastruktury miejskiej, ponieważ zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od centrum Gryfina.


Lokalizacja Osiedla Zacisze jest niewątpliwym atutem dla osób pragnących mieszkać poza miastem. Na sąsiadujących ze sobą działkach o powierzchni ok 1,2 ha, Spółka zrealizuje ponad 30 domów jednorodzinnych. Inwestycja została podzielona na 9 etapów budowlanych: Każdy z etapów opiera się o budowę 4 domów jednorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu oraz ogrodzeniem. W ofercie zapewniamy domy o powierzchniach od ok. 92 m2 do ok. 106 m2. Do budynków przynależą ogródki, powierzchnie techniczne oraz miejsca postojowe. Deweloper realizuje również drogę dojazdową wewnętrzną na terenie działki.Solidny inwestor

Maison Sp. z o.o. już od kilku lat buduje domy i mieszkania z najwyższą dbałością o indywidualne potrzeby klientów. Nasze osiedla to nowoczesne i wielofunkcyjne przestrzenie w najlepszych lokalizacjach. Tworzymy je z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Wszystko to w połączeniu w wieloletnim doświadczeniem jest najlepszym potwierdzeniem wartości, które charakteryzują naszą firmę: jakość, solidność i bezpieczeństwo.

Działamy kompleksowo. Nasi klienci bezpłatnie mogą skorzystać z pomocy w pozyskaniu kredytu oraz załatwieniu związanych z tym niezbędnych formalności.

Biuro sprzedaży funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 przy ul. Szczecińskiej 21/1.10 w Gryfinie. Można również się kontaktować pod nr tel. 573 164 130 oraz poprzez pocztę elektroniczną: biuro@maisondevelopment.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.maisondevelopment.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo także mieszkania Nowe Osiedle Flisacze

,,Nowe Osiedle Flisacze” powstaje w urokliwej dzielnicy Gryfina. Lokalizacja inwestycji położona przy zbiegu ulic Flisaczej i Szczecińskiej, dając mieszkańcom Osiedla dostęp do przystanków autobusowych oraz punktów handlowych i usługowych przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju. Na działce n r 235/4 obręb 1 Gryfino, Spółka zrealizuje 3 budynki wielorodzinne dwuklatkowe na łącznie 210 nowych lokali mieszkalnych. 

W ofercie zapewniamy mieszkania 1,2,3 pokojowe o powierzchniach od ok. 30 m2 do ok 60 m2 zlokalizowane na 4 kondygnacjach. Do mieszkań przynależą ogródki, balkony lub tarasy. W klatkach schodowych Deweloper montuje windy do dyspozycji Klientów oraz umożliwia zakup indywidualnych miejsc parkingowych.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza