Plenerowa dyskoteka w amfiteatrze miejskim w Moryniu już w ten piątek


W najbliższy piątek, 9 lipca czeka moc atrakcji w amfiteatrze w Moryniu! Tzw. "okrąglak" zamieni się w najbardziej kolorowe i roztańczone miejsce w powiecie. Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu  przygotował zabawę taneczną w plenerze...

Imprezę poprowadzi wodzirej - dj Fafiq, który swoją charyzmą, kunsztem, zaangażowaniem i wreszcie samą muzyką potrafi poderwać do tańca nawet najbardziej opornych „anty-tancerzy”. Oj, będzie się działo!!! Będą konkursy z fantastycznymi nagrodami rzeczowymi, będą statuetki dla najlepszej pary tanecznej oraz dla najlepszych solowych tancerzy. Będzie również pyszne jedzenie, przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Starego Objezierza (m.in. pierogi, potrawy z grilla, czy ciasto z kawą), będzie także regionalne piwo oraz miody pitne z Pasieki Dziki Miód w Chwarszczanach – specjalnie dla wykwintnych smakoszy mocniejszych trunków. 

Celem wydarzenia jest integracja pokoleń, wspólne spędzenie czasu w niesamowitej atmosferze, radość i zabawa. A wszystko to w rytmach przebojów dance lat 80-tych, 90-tych itd. Zapraszamy bardzo, bardzo serdecznie! Czekamy na Państwa z utęsknieniem – organizatorzy - zespół MOK w Moryniu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza