Ponad 240 km/h na drodze ekspresowej

Słoneczna aura i sprzyjające temperatury nie zwalniają nas od zachowania zgodnego z prawem, zwłaszcza w ruchu drogowym. Droga ekspresowa to nie miejsce do sprawdzenia możliwości  samochodów. Przekonał się o tym w sobotę 47-letni kierowca BMW. Jego szaleńczą jazdę ostudzili policjanci myśliborskiej grupy Speed.

Policjanci grupy Speed po raz kolejny ostudzili zapędy nieodpowiedzialnego kierowcy. W sobotę przed południem, policjanci w nieoznakowanym radiowozie patrolując drogę ekspresową S-3 w kierunku Szczecina, zauważyli czarne bmw.  Kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ponad 240 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej na MOP-ie w Sitnie. 

Okazał się nim 47-letni mieszkaniec województwa pomorskiego, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi dopisanymi do jego konta. Ponadto z uwagi na fakt, że pojazd był niesprawny policjanci zatrzymali piratowi drogowemu dowód rejestracyjny.

Policjanci grupy Speed stanowczo reagują na lekceważące i nieodpowiedzialne zachowania na drodze, a każdy przejaw drogowej agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów będzie surowo karany.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza