Ruszyły zapisy na 9. edycję rajdu Szlakiem Pana Samochodzika

 

Rozpoczęły się zapisy na 9 edycję rajdu "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika", który odbędzie się w sobotę, 14 sierpnia.

Wydarzenie od lat przyciąga całe rodziny, które na rowerach w tempie rekreacyjnym pokonują trasę kilkudziesięciu kilometrów. Zbiórka rajdu zaplanowana jest na godzinę 13:00. Kwadrans poźniej rowerzyści wyruszą spod świetlicy w Gądnie. W planach jest przejazd przez miejscowości Moryń (postój na parkingu przy cmentarzu), Stare Objezierze, Klępicz, Golice, Radostów Cedynia (zwiedzanie wieży widokowej) Lubiechów Dolny (dłuższy postój), Lubiechów Górny ,Czachów, Łukowice, Mętno, Dolsko, Mirowo, Gądno. W godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się piknik.

Każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowy medal. Wśród uczestników rozloowane zostaną nagrody, między innymi rower. Na starcie będzie prowadzona zbiórka karmy dla kociaków z Witniczki ze Stowarzyszenia Ochrony Natury i Krajobrazu "Kociarze".

Zadanie jest finansowane ze środków Powiatu Gryfińskiego. Zapisać się można na stronie: Rowerem na szlaku Pana Samochodzika
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza