Charytatywny festyn dla mieszkańca Goszkowa [foto]

W sobotę 21 sierpnia w Goszkowie (gmina Mieszkowice) zorganizowano charytatywny festyn dla 56-letniego Ireneusza Juszczyka, mieszkańca tej miejscowości, który zmaga się z ciężką chorobą. 

Pan Irek od dziecka jest mieszkańcem Goszkowa. Od 4 lat choruje na nowotwór. Jest strażakiem i zawsze udzielał się społecznie. Odzew na hasło dotyczące organizacji charytatywnego wydarzenia był ogromny!

Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Straż pożarna, pojazdy militarne, pyszne ciasta i potrawy, motocykliści, kabriolety, motoparalotnie a nawet węże... 

Pan Irek dziękuje...

Składam serdecznie podziękowania dla całej społeczności za wielkie zaangażowanie w organizację festynu, dla sołtys Ani Pastuły i Rady Sołeckiej, dla Kuby Korżyńskiego i Agnieszki Zawadzkiej, dla rodziny, mieszkańców Goszkowa i okolic, Dziękuje kolegom i koleżankom z rynku w Osinowie Dolnym. Dziękuje sponsorom, straży pożarnej, policji, motocyklistom, miłośnikom militariów i kabrioletów, pracownikom MGOK. Ogromnie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca. 

Irek Juszczyk

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza