Czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał blisko 3 promile...

Nie ma tygodnia, kiedy nie informowalibyśmy o nietrzeźwych kierowcach zatrzymanych przez policję. Jazda po alkoholu może mieć fatalne skutki... 

W piątek 6 sierpnia o godzinie 18:50, policjanci z Komisariatu Policji w Chojnie podczas obsługi zdarzenia ujawnili kierowcę pojazdu marki Mazda, który był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu. Ponadto kierujący miał zakaz prowadzenia pojazdó. 

W niedzielę 8 sierpnia około godziny 21:10, dzielnicowy z Posterunku Policji Widuchowa -Banie zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 31-latek miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

We wtorek 10 sierpnia około godziny 12:20 partol policji w mniejszości Krzypnica w gminie Widuchowa ujawnili kolejnego pijanego kierowcę. 46-latek, który siedział za kierownicą Volkswagena miał blisko promil alkoholu. 

Niechlubny "rekord tygodnia" padł w Mieszkowicach. W środę 11 sierpnia w godzinach wieczornych policjanci kontrolujący pojazd marki Volkswagen ujawnili nietrzeźwego kierującego, który "wydmuchał" blisko 3 promile alkoholu... 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza