Kamil Grosicki w Chojnie. Co powiedział reprezentant Polski i wychowanek Pogoni Szczecin? [video]


Powrót Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin to jeden z najciekawszych transferów w polskiej piłce. Reprezentant Polski właśnie w Dumie Pomorza stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Zwracamy uwagę na małą ciekawostkę związaną z Grosickim i... Chojną.

Pogoń Szczecin w swoich mediach społecznościowych zamieściła archiwalny materiał w którym "Grosik" rozmawiał z reporterem TVP. Nagranie pochodzi z 1998 roku i zostało zrejestrowane podczas turnieju młodzików na Stadionie Miejskim w Chojnie. 

- Kto był najlepszym strzelcem w ciągu tych rozgrywek eliminacyjnych? - słyszymy na początku nagrania pytanie zadane przez reportera. Chłopcy odpowiadają że "Kamil", a ten z uśmiechem wstaje do rozmowy - Kamil, jak to się strzela te gole? - pyta dziennikarz - No, ciężko, ale bardzo się cieszę, że moje najlepsze bramki to zdobyłem w meczu z Gdańskiem, który wygraliśmy 2:0. (...) Dzisiaj zagrałem słaby mecz, ale myślę, że w Warszawie będę grać lepiej - odpowiada. Następnie Grosicki słyszy pytanie o oceny w szkole. Gdy odpowiada, że są dobre, jego koledzy z boiska zaczynają się śmiać. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza