Podróżniczno – kulinarno – rzemieślnicze wydarzenie w Mirowie


Gminne Stowarzyszenie Turystyczne TUR – MOR zaprasza dnia 14 sierpnia 2021 r. (sobota) do Mirowa, na wydarzenie podróżniczno – kulinarno – rzemieślnicze „Suk podróżniczno – rzemieślniczy na południe od Szczecina”. Czym jest Suk – to miejsce pełne barw i kolorów. Miejsce wymiany towarów, miejsce w którym jest czas na rozmowę. Suk podróżniczo - rzemieślniczy na południe od Szczecina to spotkanie miłośników podróży, poszukiwaczy nowych smaków, odkrywców, twórców. Wydarzenie odbędzie się na terenie Pola Namiotowego Marigold od godziny 11:00.

W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach na stanowiskach rzemieślniczych przygotowanych przez Ciotkę Paprotkę – warsztaty leśne (https://www.facebook.com/ciotkapaprotka), Ceramika Hand Made Art – warsztaty z lepienia w glinie. Chętni z Panią Magdą z Pałacu w Gądnie (https://www.facebook.com/palacgadno) będą wyplatać Motanki lub z Panią Gosią z pracowni Radosne Szycie (https://www.facebook.com/radosneszycie) nauczą się używać maszyny do szycia.

O swoich podróżach opowiedzą nie koniecznie znani z pierwszych stron gazet podróżnicy dla których podróże to pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu… Kasia opowie o podróżach z psem po nikomu nieznanych terenach Dzikiego Zachodu na południe od Szczecina, Grzegorz i Zuza o podróży na Jamajkę, zaś Maciej z przyjaciółmi o wyprawie Albatros, a Adam o podróży do Ułan Bator.

W międzyczasie będzie można spróbować potraw przygotowanych przez kucharzy – nie kucharzy.

Na koniec o 20:00 zagra Duet gitarowo wokalny M&M czyli Michał Łangowski (Cisza Jak Ta), oraz Martin Kac (Bujana Grupa Majowa). Na wakacyjny repertuar koncertów duetu, złożą się piosenki z repertuaru Bujanej Grupy Majowej, Ciszy Jak Ta, projektu "Ze Starej Szuflady", projektu "Pomiędzy Ciszą a ciszą", ale przede wszystkim wspólne pieśni, z debiutanckiej płyty zatytułowanej "Wiosenki". (https://www.facebook.com/Duet-MMs-Micha%C5%82-%C5%81angowski-i-Martin-Kac-109241961431528)


Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza