Z kijkami po zdrowie nad Jezioro Leśne po raz trzeci


W niedzielne popołudnie 15 sierpnia mieszkańcy Rurki, Strzelczyna i Kamiennego Jazu już po raz trzeci uczestniczyli w rajdzie Nordic Walking w ramach projektu „ Sport kluczem do zdrowia”. Pogoda oraz frekwencja dopisała doskonale! Hasłem przewodnim rajdu tym razem była – ochrona przyrody.

Na mecie na uczestników rajdu czekały zdrowe przekąski przygotowane przez Stowarzyszenie „Lago” i KGW Kamienny Jaz oraz tort przygotowany przez Pracownię Cukierniczą ”Ciastownia”- Mielna Pożyczka.

Dodatkową atrakcją był konkurs dot. ochrony przyrody przeprowadzony profesjonalnie przez pracowników Nadleśnictwa w Chojnie - Annę Biel, Konrada Kusiaka, Karolinę Orzeszko. Główna nagroda rajdu Puchar Zdrowia po raz kolejny trafił do mieszkańców Kamiennego Jazu.

Dziękujemy uczestnikom rajdu za udział, wytrwałość i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie – jesienią!
Dziękujemy za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację naszych trzech rajdów: Burmistrz Gminy Chojna Barbarze Raweckiej, Nadleśnictwu Chojna, Leśniczemu Leśnictwa Kamienny Jaz Janowi Sokólskiemu, Pracowni Cukierniczej ”Ciastownia”- Mielnie Pożyczka mieszkańcom Strzelczyna, Rurki i Kamiennego Jazu, Sołectwu Rurka, Strzelczyn i Kamienny Jaz.

Koło Gospodyń Wiejskich w Rurce
Stowarzyszenie Miłośników Jeziora Leśnego „Lago”

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza