Zachodnia Liga MTB w gminie Chojna. Ariel Kozłowski prawie wygrał wyścig [foto] [video]

Zachodnia Liga MTB zawitała do powiatu gryfińskiego. W niedzielę 8 sierpnia kolarze rywalizowali na trasie poprowadzonej przez las pomiędzy Kamiennym Jazem i Rurką w gminie Chojna.

Najlepszy wynik wśród kolarzy z naszego regionu odnotował Ariel Kozłowski, który minimalnie o sekundę przegrał z Łukaszem Michalskim i ostatecznie zajął 2. miejsce na dystansie "mini". Zwycięzca dystans 22 km przejechał w czasie 0:51:59. Na 10. miejscu dojechał Wojciech Greguła (czas: 0:52:47), a 24. był Grzegorz Olejnik (0:55:55), obydwaj kolarze z Chojny w swoich kategoriach wiekowych zajęli 4. miejsce. Na podium w kategorii wiekowej M6A stanął Jan Kozłowski (1:06:45).

Ogólnie w wyścigu "mini" sklasyfikowano 130 kolarzy. Grand Prix Powiatu Gryfińskiego powędrowało do Ariela Kozłowskiego, drugie miejsce zdobył Wojciech Greguła a trzecie Grzegorz Olejnik. Wśród kobiet Grand Prix Powiatu Gryfińskiego zdobyła Agnieszka Kujawska

W kategorii P2 (pary kobieta + mężczyzna) 3. miejsce zdobyli Katarzyna i Paweł Sławińscy

Na naszym profilu na Facebooku można zobaczyć ponad 200 zdjęć.