Dwóch pijanych za kierownicą i jeden z zakazem

  


Dwóch kierowców odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu a trzeci za kierowanie motorowerem pomimo posiadanego aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

We wtorek 31 sierpnia około godziny 19:30 w Cedynia policjanci z tamtejszego posterunku w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Peugeot ujawnili, że 30-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W sobotę 28 sierpnia ok godziny 12:45 w Żelisławcu (gmina Stare Czarnowo) policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 33-letniego mieszkańca Szczecina, który kierował pojazdem osobowym marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Tego samego dnia około godziny 6:15 w Rożnowie (gmina Banie) policjanci KPP w Gryfinie ujawnili, że 51-letni kierujący motorowerem marki Zipp, mieszkaniec powiatu Pyrzyckiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza