Śmiertelne potrącenie rowerzystki. Droga krajowa nr 31 zablokowana.

Utrudnienia na drodze krajowej nr 31 niedaleko miejscowości Widuchowa. Pomiędzy stacją paliw a zjazdem do miejscowości Krzywin doszło do potrącenia rowerzysty. 

Doszło do śmiertelnego potrącenia 69-letniej rowerzystki. Kobieta doznała urazu głowy i klatki piersiowej. Przez kilkadziesiąt minut ratownicy walczyli o jej życie. Niestety reanimacja nie przyniosła rezultatu. Na miejscu działały dwa zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

- Dzisiaj około godz. 10:15 na drodze krajowej numer 31 między Widuchowa, a skrzyżowaniem na Ognice doszło do wypadku że skutkiem śmiertelnym z udziałem pojazdu ciężarowego (Pojazd asenizacyjny) oraz rowerzystki. Że wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni kierujący pojazdem ciężarowym podjął manewr wyprzedzania podczas którego doszło do uderzenia i zepchnięcia rowerzystki. W wyniku zdarzenia 69-letnia kobieta poniosła śmierć. Ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Gryfinie wykonują czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia - powiedział nam Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

Do wypadku doszło w środę 1 września przed godziną 11:00. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. 

Pierwsze zdjęcia i informację otrzymaliśmy od naszych czytelników. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza