Trwa nabór do służby w Policji. Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu.


Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Jesteś zainteresowany? To doskonale!

Aby przybliżyć wszystkim chętnym do wstąpienia w szeregi policji, specyfikę naszego zawodu bardzo serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w myśliborskiej jednostce !!!!

W dniu 29 września w godz. 10:00 - 14:00 czekamy na Was.

W trakcie spotkania zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Pracownik zespołu Kadr i Szkolenia wraz z funkcjonariuszami myśliborskiej komendy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z doborem oraz specyfikacją służby policjanta.

Oprócz zwiedzania Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką służby funkcjonariuszy Policji. Na tą okoliczność zostanie przygotowanych szereg atrakcji. Między innymi będzie można obejrzeć z bliska policyjne radiowozy, motocykle oraz będzie możliwość podziwiania umiejętności psów służbowych. Kolejną atrakcją będzie pokaz broni służbowej a także sprzęt wykorzystywany przez technika kryminalistyki. Odwiedzający mury komendy będą mieli możliwość podpatrzenia pracy funkcjonariuszy na Stanowisku Dowodzenia.

Szczegółowych informacje dotyczących rekrutacji oraz Dnia Otwartego w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 24 581 lub 667 094 065


PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZŁUŻ DOKUMENTY. NIE ZWLEKAJ !!!
Czekamy na Ciebie 29 września 2021r w godz. 10:00 - 14:00.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza