"Ambasada Białorusi" na tablicy biura posłanki z Gryfina [video]Przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej pojawili się w środę 16 października pod biurem poselskim Katarzyny Kotuli w Gryfinie. 

- Jesteśmy oburzeni ostatnimi wypowiedziami posłów Lewicy, działaczy Lewicy, którzy bezkrytycznie powtarzają białoruską propagandę odnośnie sytuacji, która się dzieje na polsko - białoruskiej granicy, dlatego jako Młodzież Wszechpolska, które obnażą Lewicę, która w ostatnich dniach nie jest partią reprezentującą interesy Polaków, tylko partią reprezentująca interesy państwa białoruskiego w wojnie hybrydowej (...) - powiedzieli przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej, którzy na tablice informacyjną przyczepili kartki z napisem "Ambasada Białoruska". 

Katarzyna Kotula na swojej stronie na Facebooku umieściła komentarz do całej sytuacji:

Człowieczeństwo, solidarność i szacunek to słowa, których nie znają organizacje pokroju Młodzieży Wszechpolskiej. Powołując się na wartości „patriotyczne i katolickie” zapominają o „miłości do bliźniego” czy tradycyjnej polskiej gościnności, ale co najgorsze - o zwykłym człowieczeństwie i szacunku. Atakowanie za oferowanie pomocy potrzebującym to zachowanie nieludzkie i zasługujące na pogardę! Mimo ataku na moje biuro, nie zmienię swojego zdania.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza