14 bramek w meczu klasy okręgowej [foto]

Aż 14 goli zobaczyli kibice w pojedynku Iskierki Szczecin z Czarnymi Lubanowo w ramach rozgrywek klasy okręgowej.

Jest to najwyższy wynik w 27-letniej historii klubu z Prawobrzeża Szczecina. Wcześniej najwyższym wynikiem była wygrana z Pomorzaninem Krąpiel 11:1 w 2017 roku.

Strzelanie rozpoczął już w 6 minucie Witold Klym, a w 90. minucie zakończył Jakub Pożyczka. Hattricki w tym meczu zaliczyli Witek Klym, Patryk Jania oraz Jakub Pożyczka (w przeszłości piłkarz Odry Chojna). Swoje trafienia dołożyli Maks Gregoruk (dwa gole), Szymon Górski, Patryk Hanke.

Zespół z gminy Banie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, w strefie spadkowej jest również Energetyk Gryfino. Iskierka z kolei jest liderem tabeli.