Wyrwali "serce" na nakrętki i niszczyli mienie. Ich wyczyn zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

W nocy z piątku na sobotę (z 27 na 28 listopada) trzech młodych ludzi dokonało aktu wandalizmu poprzez próbę wyrwania serca na nakrętki oraz uszkodzenia drewnianej tablicy informacyjnej znajdującej się na Rynku Miejskim w Trzcińskim - Zdroju.

Osoby, które najprawdopodobniej znajdowały się pod wpływem alkoholu, próbowały także przewrócić kwietniki i ławki. Sprawców nagrywały kamery monitoringu miejskiego. Ich dokładne zdjęcia oraz nagrania z różnych perspektyw i różnych kamer zostały zabezpieczone i zostaną przekazane dla Policji w celu wyciągnięcia konsekwencji. 

Zanim to jednak się stanie Urząd Miejski prosi osoby widoczne na zdjęciu o kontakt pod numerem telefonu 91 414 80 01 lub osobistą wizytę w Ratuszu, celem polubownego naprawienia szkód. Jeśli w przeciągu 48 godzin osoby nie stawią się dobrowolnie, to materiały w postaci nagrań i zdjęć zostaną przekazane organom ścigania.

Nowe kamery monitoringu w ciągu ostatnich kilku dni już po raz kolejny wyłapały sprawców wandalizmów. Warto się zastanowić nad konsekwencjami swoich czynów.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza