Reklama [góra]


Co przyniesie weekend? [13-14.11.2021]

Piłkarskie rozgrywki sezonu 2021/2022 zbliżają się do półmetka. Przed piłkarzami ostatnie mecze rundy jesiennej, w niektórych ligach wciąż trwa jeszcze walka o "mistrza". Przedstawiamy weekendowy terminarz rozgrywek od A-klasy do IV ligi. 

IV liga 
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno (niedziela, godz.12:00)

Klasa Okręgowa 
Ehrle Dobra Szczecińska - Łabędź Widuchowa (sobota godz. 11 :00)
Iskra Banie - Stal Lipiany  (sobota godz.12:00)
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz   (sobota godz.13:00)
Pogoń Barlinek - Iskierka Szczecin  (sobota godz.14:00)
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce   (sobota godz.14:00)
Energetyk Gryfino - Unia Dolice   (sobota godz.14:00)
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn   (sobota godz.14:00)
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin ( niedziela godz.11:00)

A klasa, grupa 4 
Piast Kolin - Sparta Skalin (sobota godz. 13 :00)
GKS Kołbacz - Bryza Reńsko (sobota godz. 14 :00)
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno(sobota godz. 14 :00)
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko (sobota godz. 15 :00)
Unia Stargard - Grot Gardno (sobota godz. 17 :00)
Kluczevia II Stargard - Unia Swochowo  ( niedziela godz.11:00)
Sokół II Pyrzyce - Mechanik Warnice  ( niedziela godz.13:00)

A klasa, gr. 5
Pogoń II Barlinek - Ina Nadarzyn  (sobota godz. 11 :00)
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko ( niedziela godz.11:00)
Świt Barnimie - Korona Raduń (niedziela godz.11:00)
Orzeł Żeńsko - Kłos Pełczyce (niedziela godz.11:00)
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin (niedziela godz.11:00)
Piast Karsko - Sokół Granowo 

A klasa, grupa 6 
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna  (sobota godz. 13 :00)
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice  (sobota godz. 14 :00)
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice  (sobota godz. 14 :00)
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole  (sobota godz. 14 :30)
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno (niedziela godz,13:00)
Pomorzanin Cychry - Iskra II Banie  (niedziela godz,14:00)
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin  (niedziela godz,14:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.