Ligowie zmagania Victorii w lidze tenisa stołowego


W sobotę (tj. 20 listopada) Victoria rozegrała kolejny mecz w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna UKS Trzynastki Szczecin , która w obecnym sezonie należy do faworytów w awansie do II ligi.
Miejscem rozegrania sobotnich zawodów była "Fabryka Energi" przy ulicy Łukasińskiego 110 , w której powstał profesjonalny ośrodek do uprawiania sportów rakietowych .

Przed spotkaniem Victoria liczyła na sprawienie "małej" niespodzianki, niestety stół zweryfikował ambitne plany chojeńskiej drużyny. Po rozegraniu trzynastu pojedynków Victoria musiała uznać wyższość gospodarzy przegrywając ostatecznie całe spotkanie 10:3.

Drużyna Victorii wystąpiła w następującym składzie: Robert Bałachowski -2,5 pkt, Michał Olejnik – 0,5 pkt, Marcin Sędziak, Patryk Zając, Tomasz Bałachowski

Na zakończenie pierwszej rundy spotkań w gr. zachodniej III ligi Victoria będzie podejmowała zespół LUKS Gryfice. Mecz zostanie rozegrany 4 grudnia w hali sportowej w Brwicach. Serdecznie zapraszamy kibiców do dopingu, który pomoże odnieść zwycięstwo naszej drużynie.

W niedzielę natomiast 14 listopada zawodnicy Victorii wystąpili w II WTK seniorów , który rozgrywany był w Sianowie. Występ naszych zawodników był dość udany. Najlepiej zaprezentował się Robert Bałachowski , który ostatecznie zajął miejsca w przedziale 17-24.

Na pewno jest mały niedosyt gdyż miejsce w przedziale 9-11 było jak najbardziej realne do zdobycia. (zadecydowała porażka w 5 setowym pojedynku ) Pozostali zawodnicy Victorii ( Michał Olejnik , Tomasz Bałachowski ) niedzielne zawody ukończyli w przedziale miejsc 33-48.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza