Nagrody Starosty Gryfińskiego rozdane. Do kogo poleciały "Bociany"? [foto]

Sołtys Gądna Katarzyna Kupczyk, sołtys Goszkowa Anna Pastuła (obie Panie są organizatorkami wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i rekreacyjnym) oraz czachowska Sala u Kinala - to laureaci tegorocznych "Bocianów" czyli Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu. 

Gala podczas której poznaliśmy finalistów konkursu odbyła się w czwartek 18 listopada w Gryfinie. Oprócz statuetki "Bociana", każdy z laureatów otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 4 tysięcy złotych. 

Anna Pastuła, która zwyciężyła w kategorii "Pro Publico Bono" to sołtys sołectwa Goszków w gminie Mieszkowice. W tym roku była organizatorem dwóch festynów charytatywnych, od lat bierze czynny udział w życiu społecznym. 

W kategorii "Sport i Turystyka" nagrodę odebrała Katarzyna Kupczyk, sołtys sołectwa Gądno w gminie Moryń, organizatorka rajdów rowerowych i wydarzeń rekreacyjnych, między innymi corocznego "Rajdu Szlakiem Pana Samochodzika". 

W kategorii "Kultura i Sztuka: zwyciężyła Sala u Kinala, która znajduje się w miejscowości Czachów (gmina Cedynia). Miejsce w którym odbywają się koncerty muzyki klasycznej zostało przekształcone z... obory. 

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza