Nie udało się wygrać z drużyną ze Stargardu [foto]

W ubiegłą sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Brwicach UKS-T Victoria rozegrała kolejne spotkanie w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikiem chojeńskiej drużyny był spadkowicz z II ligi zespół I KS ATS Stargard.

Po emocjonującym spotkaniu w którym wiele pojedynków kończyło się po rozegraniu pięciu setów Victoria poniosła porażkę  przegrywając ostatecznie 5:10.

Skład Victorii oraz zdobyte punkty: Bałachowski Robert -3,5pkt, Olejnik Michał -1,5pkt, Sędziak Marcin, Bałachowski Tomasz.


Kolejny mecz Victoria rozegra na wyjeździe 20 listopada a przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Trzynastki Szczecin. 


W niedzielę natomiast zawodnicy Victorii (Robert Bałachowski, Michał Olejnik) brali udział  w silnie obsadzonym turnieju w Krzyżu Wielkopolskim. Na starcie I Memoriału Szymona Czerwińskiego stanęło wielu  zawodników , którzy na co dzień występuję w superlidze , pierwszej oraz II Lidze. Występ naszych zawodników był dość udany , Michał Olejnik po przez gry eliminacyjne  wywalczył awans  do  turnieju  głównego , natomiast  Robert Bałachowski zajmując III miejsce w grupie w decydującym pojedynku  o wejście do głównej drabinki turnieju  przegrał decydujący mecz  z Dawidem Mikułą  z Konina.

 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza