Ostatnie wolne mieszkania w gwarantowanej cenie na Osiedlu Park Wilsona!


Nabiera tempa budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego "Park Wilsona" w Chojnie. Ze względu na podwyżki surowców i inflację, to ostatnia szansa, aby kupić mieszkanie w gwarantowanej cenie.

Od 1 listopada przedsiębiorców czekają kolejne podwyżki. O 30% wzrosną koszty gazu i prądu. Podobnie rzecz się ma z kosztami budowy oraz cenami niektórych materiałów. Znacznie wzrosły ceny silikatów - bloczków czy cegieł wykorzystywanych w budownictwie. To oznacza, że w kolejnych budynkach wzrośnie również cena za metr kwadratowy nieruchomości. Tych można się spodziewać niebawem. To ostatnia szansa na zakup mieszkania w gwarantowanej, starej cenie.

Co dzieje się obecnie w "Parku Wilsona"?

Zakończyło się palowanie terenu pod fundamenty budynków B1 i B2. Przeprowadzono badania nośności pali, ich wyniki są rewelacyjne.To oznacza dla przyszłych właścicieli mieszkań, że budynek będzie posadowiony stabilnie i bezpiecznie. Dzięki wykonanym pracom inwestycja może wchodzić w kolejny etap. Obecnie trwa zbrojenie fundamentów i przygotowanie do wylania płyty. Jeszcze w tym roku „zaczną rosnąć” ściany budynku B2.

Docelowo na Osiedlu Park Wilsona mają powstać cztery budynki mieszkalne, w których znajdą się 134 mieszkania i 6 lokali usługowych. To pierwsze i na obecną chwilę jedyne obiekty mieszkalne w Chojnie, które będą wyposażone w windy. Całość kompleksu mieszkaniowego została zaprojektowana przez Pracownie Projektową FORMAT ze Szczecina: pracowniaformat.pl, zaś prace budowlane zostały zlecone przez Inwestora Generalnemu Wykonawcy firmie CORTONBAU ze Szczecina: Cortonbau.pl


Nowa siedziba biura sprzedaży

W ostatnim czasie na terenie inwestycji zostały również podłączone media.Pozwoliło to na przeniesienie biura sprzedaży na działkę przy ulicy Wilsona, gdzie prowadzone są prace. Póki co, biuro jest miejscem spotkań z zainteresowanymi klientami tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Docelowo będzie otwarte od poniedziałku do piątku i na miejscu będzie można uzyskać niezbędne informacje od pracownika biura.

Finasowanie

Całość przedsięwzięcia deweloperskiego jest realizowana przez Inwestora ze środków własnych oraz konsorcjum banków spółdzielczych z grupy SGB w Goleniowie i Gryficach. Wszyscy klienci, którzy zarezerwowali już mieszkania i podpisali umowy deweloperskie będą odbierać klucze do swoich lokali najpóźniej do końca przyszłego roku. Warto wspomnieć, iż środki na zakup mieszkań klienci deponują, wpłacają w transzach na otwarty przez dewelopera mieszkaniowy rachunek powierniczy, który jest zamknięty. Oznacza to, iż do czasu zakończenia całego przedsięwzięcia deweloperskiego, wydania protokolarnego każdego mieszkania, pieniądze klientów są w 100% bezpieczne. Podsumowując, deweloper nie korzysta ze środków klientów realizując poszczególne etapy budowy. Są one wypłacane przez bank z rachunku klienta dopiero po podpisaniu aktów notarialnych przenoszących własność poszczególnych nieruchomości.

Dla wszystkich zainteresowanych zakupem własnego mieszkania, a nie posiadających wystarczających środków, pracownicy Banku Spółdzielczego w Goleniowie są do dyspozycji z ofertą kredytu hipotecznego pod numerem telefonu: +48 505 509 732.

Oprócz banku deweloper zaprosił do współpracy profesjonalną firmę zajmująca się przygotowaniem kredytu mieszkaniowego. Dla klientów dewelopera TMS FINANSE nie pobiera prowizji ani wynagrodzenia. Współpracuje niemal z 20 bankami, bogate doświadczenie i kompleksowa obsługa kredytowa wyróżnia ich na rynku pośrednictwa finansowego. Poszukujących finansowania zewnętrznego deweloper zaprasza do kontaktu z osobą dedykowaną dla tego przedsięwzięcia deweloperskiego pod numerem telefonu: +48 518 854 554 oraz tms-finanse.pl

Aktualną listę dostępnych mieszkań i lokali można znaleźć na stronie internetowej dewelopera pod adresem: parkwilsona.pl oraz portalu otodom.pl.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza