Piłkarska święto na remis. Tłumy na trybunach [foto] [video]

Prawdziwie tłumy kibiców z całego regionu na trybunach i bramka w 90 minucie gry. Derbowy pojedynek pomiędzy Morzyckiem Moryń i Odrą Chojna dał kibicom wiele emocji.

Mimo chłodnej jesiennej pogody w Moryniu pojawiło się wielu fanów obu drużyn, derbowe starcie odbyło się w piknikowej atmosferze na trybunach. Dla gospodarzy bramki zdobyli Bartosz Latuszek i Andrzej Ogonowski, a dla dla gości Konrad Korczyński i Eryk Madera.

Wynik otworzył w 13. minucie Latuszek. W 36. minucie padła bramka na 1-1 a jej autorem był Korczyński. Chwilę później prowadzili już gospodarze za sprawą gola Ogonowskiego. Do przerwy rezultat się  nie zmienił. Druga połowa do typowe spotkanie walki, wynik na  2-2 w 90. minucie ustalił Eryk Madera, który bramkę zdobył z rzutu wolnego.