Fotowoltaika i prąd od Grupy Polsat Plus


Plus już od kilku lat oferuje Klientom – obok usług telekomunikacyjnych – sprzedaż energii elektrycznej. Współpracuje w tym zakresie z ZE PAK S.A., znaczącym producentem energii w Polsce, który jako pierwszy rozpoczął transformację w kierunku zielonej energii. ZE PAK S.A. już za kilka lat będzie wytwarzał prąd wyłącznie z Odnawialnych Źródeł Energii, a przyczyni się do tego, już budowana przez ESOLEO, jedna z największych farm fotowoltaicznych w Polsce.

Dlaczego instalacja fotowoltaiczna ESOLEO?

ESOLEO Sp. z o.o. należy do Grupy Polsat Plus, która od 25 lat oferuje kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie.

Wprowadzamy teraz rewolucyjną ofertę łączoną ESOLEO i Plusa, by nasi Klienci mogli płacić niższe rachunku za prąd i zadbać o czyste powietrze.

Czy instalacja fotowoltaiczna to inwestycja tylko dla bogatych?

Czy przy rosnących cenach za prąd rozwiązaniem jest zmiana dostawcy lub inwestycja w fotowoltaikę Skąd wziąć pieniądze i gdzie szukać źródeł finansowania tej inwestycji? Czy w związku z planowanymi zmianami regulacyjnymi fotowoltaika nadal będzie opłacalna? Od czego zależy to, czy nasza instalacja będzie działała efektywnie? Czy panele słoneczne i fotowoltaika to przyszłość? - na te i inne pytania odpowiedział Krzysztofem Dziaduszyńskim, Członek Zarządu ESOLEO. 

Pełny wywiad można przeczytać na stronie internetowej esoleo.pl [kliknij]

Umowa na energię z Plusa?

Plus to stabilny sprzedawca energii dla Twojego domu, który tak jak Ty myśli o czystym powietrzu i przyszłości naszych dzieci.

Zainteresowanych zapraszamy do Salonu Plusa i Polsat Box w Chojnie przy ul. Klasztornej 9

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza