Wiktoria Wiergowska brązową medalistką Mistrzostw Polski


W Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców karate kyokushin. W zawodach udział wzięło 218 zawodników z 77 klubów z całej Polski. Klub z Morynia reprezentowała Wiktoria Wiergowska w kategorii Młodzieżowców 18 – 21 lat (+65 kg) oraz Vanessa Florczak w kategorii Juniorek 16 – 17 lat (– 55 kg)

Obydwie zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze wykazując na macie niesamowitego ducha walki. Vanessa w eliminacjach po bardzo dobrej walce przegrała z zawodniczką z Leżajska. Wiktoria stoczyła trzy wspaniałe walki z trzema dogrywkami i ostatecznie zdobyła brązowy medal.

Nasze dziewczyny pięknie reprezentowały nasz klub i nasze miasteczko Moryń. Zawodniczkami opiekowali się Piotr Kos i Marcin Florczak. Wyjazd na zawody współfinansowany został z dotacji z Gminy Moryń.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza