Uwaga kierowcy. Zamykają ważną drogę przy granicy.

Rozpoczęły się prace budowlane na drodze B2, która jest popularna wśród kierowców jadących na trasie Chojna - Schwedt w kierunku Gryfina lub Szczecina. Niemcy zamkną drogę w mieście Gartz.

Krajowy Zarząd Dróg zarządził całkowite zamknięcie drogi federalnej 2 w mieście Gartz od 22 listopada 2021 r. do 31 października 2022 rok.

Wyznaczony objazd prowadzi przez drogę federalną 113 i Tantow, drogę krajową 271 i Hohenreinkendorf. Przędsiębiorstwo Przewozowe Landu Uckermark UVG prowadzi również linię autobusową 473 przez Tantow i Hohenreinkendorf. Krajowy Zarząd Dróg i Urząd Związku Gmin Gartz  zalecają jednak dłuższy objazd przez autostradę A 11, szczególnie dla samochodów ciężarowych.

W mieście Gartz rozpoczyna się remont drogi federalnej 2 na długości 1.700 m od starej mleczarni do wylotu ulicy Oberen Schreyweg, popularnie zwanej Runkelberg. Odcinek ten został całkowicie zamknięty w poniedziałek 22 listopada 2021 roku.

Nawierzchnia brukowana kamieniami zostanie zastąpiona nowoczesną nawierzchnią asfaltową. W obrębie miasta powstaną nowe chodniki i oświetlenie uliczne. Za miastem zostanie zbudowany punkt kontrolny, aby zapewnić płynność ruchu podczas kontroli policji granicznej.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza