W pięć dni policjanci zatrzymali 11 osób


Myśliborscy policjanci zatrzymali w ciągu 5 dni aż jedenaście osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda z tych osób, w celu uniknięcia zatrzymania, ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do zakładu karnego. 

Były to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez funkcjonariuszy z Myśliborza, Barlinka oraz Dębna.

Myśliborscy policjanci w ostatnich dniach prowadzili na terenie miasta i powiatu akcję, która miała na celu zatrzymywanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różnego rodzaju przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania, ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. W działaniach tych uczestniczyli funkcjonariusze ze wszystkich pionów oraz komisariatów.

W ciągu pięciu dni funkcjonariusze zatrzymali 10 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności oraz jedną osobę poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu. Były to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez myśliborskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani zostali przekazani do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza