27-latek uciekał przed policją. Pościg zakończył się w przydrożnym rowie.


Kierujący pojazdem marki Peugeot nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli pościg, który zakończył się po kilku kilometrach. 

We wtorek 7 grudnia około godziny 23:35 w Chojnie na ul. Jagiellońskiej policjanci z tamtejszego komisariatu podjęli pościg za kierujący pojazdem osobowym marki Peugeot, który pomimo użycia przez policjantów świateł błyskowych oraz dźwiękowych nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie zaczął uciekać w kierunku miejscowości Trzcinko Zdrój. 

Po kilku kilometrowym pościgu kierujący Peugeotem w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem po czym zatrzymał się w przydrożnym rowie. Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który jak się okazało w toku dalszych czynności posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

27 latek oprócz złamania zakazu sądowego odpowie również za przestępstwo z art. 178b Kodeksu Karnego tj. Niezatrzymanie się do kontroli drogowej. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza