BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście. Rozdajemy bilety! [Konkurs]Wspólnie z Bankiem BNP Paribas zapraszamy Was na najlepsze filmowe seanse. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tej jesieni.

Zobacz z przyjaciółmi najmodniejszy film sezonu, czyli „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta,filmową biografię słynnej Kaliny Jędrusik„Bo we mnie jest seks” lub najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy „Dziewczyny z Dubaju”. Spędź rodzinny czas w kinie i idźcie razem na „Clifford. Wielki czerwony pies”.

Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet lub na bezpłatny popcorn (liczba Voucherów ograniczona). Zaproś przyjaciół na seans filmowy i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina

W środę 15 grudnia kino zawita do Myśliborza. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, do wygrania są podwójne zaproszenia na wybrany seans. Szczegółów szukajcie na naszym profilu na Facebooku [kliknij] 

RepertuarBNP Paribas Idę do kina:

„Dom Gucci” - Zachwycająca Lady Gaga znów na dużym ekranie, tym razem w szokującej historii rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. W filmie wystąpili również Adam Driver, Salma Hayek, JaredLeto i Al Pacino.

„Bo we mnie jest seks" - Maria Dębska w roli niekwestionowanej gwiazdy czasów PRL - Kaliny Jędrusik. U jej boku na dużym ekranie m.in.: Krzysztof Zalewski.

„Dziewczyny z Dubaju®” – Jakie tajemnice kryje opływający w luksusy świat? Zobacz opartą na faktach historię w reżyserii utalentowanej Marii Sadowskiej.

„Clifford. Wielki czerwony pies” - opowieść o miłości, przyjaźni i akceptacji. Idealna propozycja dla całych rodzin.

„Nędzarz i Madame” - Niezwykła historia św. Brata Alberta na dużym ekranie.

W trosce o widzów podczas seansów wprowadzono szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na idedokina.pl/bezpieczeństwo

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza