Jubileusz 50 lat pożycia małżeńskiego [foto]


W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Widuchowej odbyły się uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego „Złote Gody”.

Za trud i poświęcenie w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny na wniosek Wójta Gminy, Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie dla Państwa Heleny i Walentego Cieśli, Bronisławy i Jana Stadników, Emilii i Bogusława Krawczyków, Wandy i Bogusława Kuś, Barbary Burasiewicz-Kamińskiej i Józefa Kamińskiego, Janiny i Stanisława Kiedosów, Marianny i Bogdana Bulaków.

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Widuchowa Paweł Wróbel w asyście kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Justyny Stasiowskiej. Pary małżeńskie zostały obdarowane kwiatami oraz drobnymi prezentami. Nie brakowało wzruszeń i wspomnień z lat młodzieńczych. Wszystkim Jubilatom składamy jeszcze raz serdeczne życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu i serdecznej opieki osób najbliższych.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 i nałożonymi obostrzeniami uroczystości odbyły się w kameralnym gronie w dwóch turach z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.


fot. UG Widuchowa 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza