Policjant w czasie wolnym od służby, pomógł starszej kobiecie


Kierownik Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, w czasie wolnym od służby, pomógł starszej kobiecie. 

Dzięki jego bezinteresownej pomocy seniorką mogli zająć się ratownicy medyczni. W ubiegły piątek, 10 grudnia, Kierownik Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, w czasie wolnym od służby podróżując swoim samochodem ulicą Łużycką w Myśliborzu w pewnej chwili zauważył upadającą na chodnik starszą osobę.  

Policjant natychmiast zatrzymał się i podszedł do niej. Seniorka była wystraszona i uskarżała się na silny ból prawej ręki, nudności a także zawroty głowy. Funkcjonariusz pomógł kobiecie wstać i usiąść na pobliskiej ławce. Z uwagi na jej dolegliwości, powiadomił pogotowie ratunkowe.  Następnie zaopiekował się także psem kobiety z którym wyszła na spacer. W trakcie oczekiwania na pomoc medyczną, policjant poczynił ustalenia by o zdarzeniu powiadomić najbliższą rodzinę seniorki. Pomoc dla kobiety pojawiła się bardzo szybko.

Po przebadaniu kobiety przez medyków okazało się, że w wyniku upadku seniorka złamała rękę. Niestety ale konieczna w tym przypadku była wizyta w szpitalu by unieruchomić kontuzjowaną kończynę. Dzięki szybkiej pomocy myśliborskiego funkcjonariusza, seniorka mogła liczyć na pomoc i fachową opiekę służb medycznych.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza