Ford uderzył w drzewo. Kierowca był nietrzeźwy. Zginął pasażer [foto]Kolejny tragiczny wypadek w regionie. W niedzielę 19 grudnia późnym popołudniem na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o wypadku przy ulicy Spacerowej w Moryniu.

Samochód marki Ford Mondeo uderzył w drzewo. Autem podróżowało dwóch mężczyzn, obywateli Ukrainy. Mężczyzna w wieku 50-lat zginął na miejscu. Druga osoba została przetransportowana do szpitala. 

Na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna - dwa zastępy OSP Moryń, JRG Gryfino i JRG Dębno. Lądował również śmigłowiec LPR.

Aktualizacja, 8:40

- Wczoraj około godz. 15:30 w Moryniu na ul. Spacerowej doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford, obywatel Ukrainy, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w przydrożne drzewo. Niestety 50-letni pasażer, również obywatel Ukrainy, poniósł śmierć, natomiast kierujący przetransportowany został do szpitala - informuje nas rzecznik prasowy gryfińskiej policji. 

Kierujący pojazdem znajdował się w stanie nietrzeźwości, badanie alkomatem wykazało około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza