UKS Dębno ze złotym certyfikatem PZPN


Akademia UKS Dębno otrzymała Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na kolejne dwa lata.  To potwierdzenie najwyższych standardów pracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w dębnowskiej szkółce piłkarskiej.

Klub znalazł się w gronie najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. W naszym kraju ten poziom osiągnęło tylko 37 szkółek, a w województwie zachodniopomorskim jedynie dwie: Akademia Pogoń Szczecin i Uczniowski Klub Sportowy Dębno. 

Brązowa, srebrna lub złota gwiazdka od Polskiego Związku Piłki Nożnej to znak, że dana szkółka spełnia szereg niezwykle istotnych z perspektywy rodzica kryteriów. Certyfikat jest potwierdzeniem jakości codziennej pracy i spełniania najwyższych standardów z zakresu szkolenia czy bezpieczeństwa. 

Program zakłada, aby szkółka m.in. zatrudniała odpowiednio wykwalifikowane kadry szkoleniowe, miała odpowiednią infrastrukturę i sprzęt treningowy czy pracowała zgodnie z obranym programem szkolenia. Wszystko po ty, by dbać o rozwój kandydatów i kandydatek na piłkarzy, a także by zmaksymalizować ich szanse na dojście do poziomu profesjonalnego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza