2. miejsce Roberta Bałachowskiego w III Memoriale im. Marcina Bąka

W sobotę i niedzielę zawodnicy Victorii brali udział w III Memoriale im. Marcina Bąka, który rozgrywany był Kostrzynie.

W sobotnich zawodach Victorię reprezentowało trzech zawodników. W kategorii  do 30 lat, Robert Bałachowski zajął 6 miejsce, natomiast Michał Olejnik sobotnie zawody ukończył na 11 miejscu. W kategorii 46-60 lat, Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który uplasował się w przedziale miejsc 14-17.

W niedzielę natomiast turniej rozgrywany był w kategorii OPEN. Bardzo dobrze zaprezentował się Robert Bałachowski, który zajął I2. miejsce, przegrywając finałowy pojedynek 4:3 w setach z Filipem Lewaszkiewiczem z Gorzovii Gorzów Wlk. Drugi z naszych zawodników startujący w niedzielnych zawodach Tomasz Bałachowski ukończył turniej w przedziale miejsc 11-12.

- Brawa dla organizatorów za wzorowe przygotowanie i prowadzenie sobotnio- niedzielnych zawodów - podsumowują zawodnicy Victorii.