Zawodnicy Victorii rywalizowali na WTK w Stepnicy

W niedzielę 9 stycznia zawodnicy Victorii Chojna brali udział w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów, który rozgrywany był w Stepnicy.  Na starcie stanęła rekordowa ilość uczestników reprezentujący kluby województwa zachodniopomorskiego.

Wśród 68 zawodników startujących w niedzielnych zawodach Robert Bałachowski uplasował się w przedziale miejsc 11-12. Pozostali nasi zawodnicy Michał Olejnik i Patryk Zając zajęli miejsca w przedziale 25-28 oraz 49-56.

Kolejne zawody z udziałem zawodników Victorii już w przyszłą sobotę i niedzielę w Kostrzynie
(III Memoriał Marcina Bąka, który był czołowym zawodnikiem Warty Kostrzyn, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych oraz zdobywcą brązowego medalu w rozgrywkach Superligi z zespołem Pełcz Górki Noteckie ).

Po turniejach indywidualnych 22 stycznia Victorię czeka pierwszy mecz w grupie spadkowej w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna LKS Mewa Resko. Na zakończenie miesiąca zawodnicy Victorii 29 stycznia wyjeżdżają do Stepnicy na turniej z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.