Ogromne kolejki na stacjach paliw w regionie [foto]Ogromne kolejki przy stacjach paliw w regionie. Kierowcy aby zatankować auto muszą odczekać nawet kilkadziesiąt minut. 

Długie kolejki samochodów na stacjach benzynowych można spotkać w niemal całej Polsce. PKN Orlen uspokaja i zapewnia, że wszystkie stacje są zabezpieczone i paliwa nie zabraknie.

- W związku ze wzrostem sprzedaży na naszych stacjach informujemy, że dostawy paliw są w pełni zabezpieczone i wszyscy nasi klienci będą obsłużeni. Dotyczy to rynku hurtowego i detalicznego. Apelujemy również o dokładne weryfikowanie źródeł informacji dotyczących dostępności paliw - poinformował na Twitterze Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen. 

Ludzie zaczynają robić zapasy paliwa w związku z sytuacją na Ukrainie. W czwartek nad ranem prezydent Rosji Władimir Putin wydał rozkaz przeprowadzenia operacji wojskowej. Rosjanie przeprowadzili ataki na terenie niemal całej Ukrainy, bombardując m.in. infrastrukturę wojskową jej sił zbrojnych.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza