Puchar Polski: Dąb pokonał Odrę aż 6-0 [video]

"Demolka" w Pucharze Polski ZZPN. Dąb Dębno pokonał Odrę Chojna wysoko, aż 0-6. Mecz został rozegrany w niedzielę 27 lutego na sztucznym boisku w Gryfinie. 

IV ligowiec z Dębna zmierzył się z Odrą (klasa okręgowa) w ramach VI rundy Pucharu Polski ZZPN. Po pierwszej części gry drużyna Dębu wygrywała 0-3, kolejne trzy trafienia dołożyli w drugiej połowie. Gole zdobyli: 2x Wojciech Wiśniewski, 2x Krzysztof Filipowicz , Dmytro Voloshyn, Przemysław Kowalski.

- Cieszy pierwszy mecz w oficjalnych rozgrywkach. Na pewno towarzyszyła nam mała niepewność w tym jak zespół będzie wyglądał już finalnie. Bo jak byliśmy pewni o przygotowanie motoryczne, o tyle adrenalina i emocje w meczu o stawkę, to nie mieliśmy okazji tego sprawdzić. To była dla nas taka pierwsza próba, z której byliśmy zadowoleni. Zrealizowaliśmy to co sobie założyliśmy. Momentami wyglądało to na takim poziomie, na jakim byśmy sobie tego wszyscy życzyli. Na pewno może cieszyć poprawa gry w obronie, bo rywal oddał dzisiaj tak naprawdę tylko jeden strzał na bramkę, skutecznie im to uniemożliwialiśmy przez szybki odbiór piłki w średnim pressingu. Nie dopuszczaliśmy rywali do tego, żeby rozwijali skrzydła. Do tego akcje w ofensywie również wyglądały dużo lepiej. Zagrała wyjściowa jedenastka i sześć zmian w większym wymiarze czasu. Z tego również jesteśmy zadowoleni, bo zależy nam na tym. Myślę, że mamy grupę kilkunastu zawodników na bardzo zbliżonym poziomie i będziemy nimi tak rotować, żeby utrzymać wszystkich w grze i wystawiać do składu tych, którzy w danym momencie są w najlepszej dyspozycji. Być może dzisiaj skład był nie taki, jaki mogliby się wszyscy spodziewać, ale na ten moment wyszedł najbardziej optymalny. Teraz myślami jesteśmy już przy kolejnym meczu z Chemikiem Police - powiedział Kamil Michniewicz, trener Dębu Dębno.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza