Tajemnicze zaginięcia dwóch młodych osób. Co stało się z Klaudią i Sebastianem?

Co stało się z Klaudią Jarnecką i Sebastianem Sierpińskim? Dwójka młodych ludzi zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Obie sprawy w ostatnich miesiącach wstrząsnęły regionem. 

W serwisie YouTube pojawiło się wiele materiałów na temat Klaudii Janeckiej i Sebastiana Sierpińskiego. Oba zaginięcia, nie powiązane ze sobą, zostały nagłośnione przez media oraz portale społecznościowe. Do tej pory nie udało się znaleźć ani Klaudii ani Sebastiana. Tematem zajęły się nawet popularne vlogerki, które nagrywają video na YouTube - Justyna Mazur z kanału "Piąte: Nie zabijaj" oraz Karolina Anna, która prowadzi kanał o nazwie "Zagadki kryminale".

Klaudia Jarnecka

Kobieta ostatni raz kontaktowała się z rodziną 21 października 2021 roku. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 20-letnia Klaudia Jarnecka mieszkała na terenie Niemiec, od około miesiąca przebywała w Ługach Górzyckich. Kobieta zaginęła w czwartek21 października 2021 roku. Dzień przed zaginięciem 20-latka wyjechała z Ług Górzyckich do Słońska. Około godziny 18:00 oddaliła się w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem, oraz szare spodnie w paski.Sebastian Sierpiński

Młody mężczyzna 14 sierpnia 2021 roku około godziny 21:30 w miejscowości Wirów (gmina Gryfino) opuścił pojazd swojego szefa i spanikowany wbiegł w pole kukurydzy. Nie nawiązał kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jego miejsce pobytu jest nieznane.

Zaginiony ma około 185 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie ciemne włosy, niebieskie oczy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną koszulkę, krótkie czarne spodenki, może mieć słomiany kapelusz. 
Czytaj również:

Źródło youtube.com//fb

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza