Bieg Tropem Wilczym odbędzie się w Gryfinie


Pierwsza gryfińska edycja Biegu Tropem Wilczym odbędzie się w niedzielę 6 marca. Start odbędzie się w Parku Miejskim im. Stanisławy Siarkiewicz w Gryfinie o godzinie 11:40 (Nordic Walking) oraz 12:00 (Bieg). Dystans biegu wynosi 1963m.

Zapisu na bieg można dokonać za pomocą wiadomości e-mail na adres: placowkagryfino@gmail.com. W treści wiadomości należy napisać swoje imię, nazwisko oraz miasto. W temacie wiadomości należy wpisać ,,Bieg Tropem Wilczym Gryfino”. 

W przypadku wolnych pakietów zapisu można dokonać również w biurze zawodów w dniu startu. Biuro zawodów czynne jest w godzinach 9:30 – 11:30. Koszt pakietu startowego wynosi 13 złotych. W obu przypadkach zapisania się na bieg opłatę za pakiet dokonuje się w biurze zawodów przy jego odbiorze. W biegu mogą wziąć udział osoby poniżej 18 roku życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. 

UWAGA!

W biurze zawodów w dniu startu odbędzie się zbiórka dla podopiecznych domu polskiego w Samborze na Ukrainie. W ramach zbiórki zbierane będą: śpiwory, karimaty, rękawice (zimowe), leki przeciwbólowe, latarki, baterie do latarek, bandaże, produkty spożywcze, środki czystości, chusteczki higieniczne, wata, opatrunki, rękawiczki jednorazowe oraz koce. Wesprzyjmy wspólnie naszych ukraińskich sąsiadów!

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza