Cafe Kultura: My hrabiny nie płaczemy - spektakl Olgi Adamskiej


Centrum Kultury w ramach cyklu "Cafe Kultura" zaprasza na wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się w sobotę i w niedzielę. Tym razem na scenie sali widowiskowej zaprezentuje się Olga Adamska. 

Wieczór z Olgą Adamską i jej spektaklem „My hrabiny nie płaczemy” to zabawne monologi i piosenki przy akompaniamencie Romana Rydza. 

Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki i relacje damsko-męskie. Przedstawia je z kobiecego punktu widzenia. Mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności. Aktorka przekazuje receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz. Aktorce towarzyszy jako pierwiastek męski, akompaniujący na akordeonie Roman Rydz.

Wszystkie bilety na spektakl "My hrabiny nie płaczemy" zostały błyskawicznie sprzedane ale wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają na drugi termin! Szczegóły na plakacie powyżej. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza