Drugie z rzędu zwycięstwo Victorii. Nasz zespół utrzyma się w III lidze.


W sobotę 12 marca UKS-T Victoria Chojna rozegrała kolejny mecz w grupie drużyn walczących o utrzymanie w III lidze tenisa stołowego. Po rundzie zasadniczej III liga została podzielona na dwie grupy - mistrzowską i spadkową.

Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół UKS Team Tenis 2005 Białogard. Po emocjonującym spotkaniu Victoria odniosła drugie zwycięstwo z rzędu pokonując zespół z Białogardu 10:6.

Skład Victorii oraz zdobyte punkty: Michał Olejnik -3,5pkt, Robert Bałachowski -3,5pkt, Tomasz Bałachowski -1pkt, Patryk Zając -2pkt, Marcin Sędziak

Obecnie Victoria w ligowej tabeli zajmuje III miejsce gwarantujące utrzymanie w III lidze tenisa stołowego. Kolejny mecz ligowy Victoria rozegra na wyjeździe 9 kwietnia. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie spadkowicz z II ligi, zespół STLA Szczecinek I.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza