Patricia Talbot, wizjonerka i mistyczka z Ekwadoru w Chojnie


W najbliższą środę  9 marca Sanktuarium w Chojnie  odwiedzi Patricia Talbot z Cuency (Ekwador). Jest Ona świecką mistyczką, która podzieli się z wiernymi swoją historią, dając świadectwo wiary, jednocześnie ostrzegając o zagrożeniach jakie czyhają na współczesnych katolików.

Jednym z darów jakie otrzymała mistyczka jest dar widzenia tego co dzieje się podczas Mszy świętej w sferze nadprzyrodzonej (niewidzialnej). Jej historia jaką dzieli się jeżdżąc po świecie zaczęła się 28 sierpnia 1988 roku. Wówczas młodej, 17-letniej dziewczynie ukazała się Matka Boża. Rozmawiała z nią i przekazała prośby. 

Tak opisuje to spotkanie Patricia:

28 sierpnia obudziło mnie jasne światło i zobaczyłam w nim kobietę o miodowych oczach, miodowych włosach i cynamonowej skórze, ubraną w błękitny płaszcz do kostek oraz czerwoną bluzkę i białą spódnicę, wystraszyłam się. Wówczas kobieta odezwała się: „Nie lękaj się! Jestem twoją Niebieską Matką, Strażniczką Wiary. Módl się żarliwie o pokój na świecie, który jest zagrożony. Bardzo Cię kocham, moje dziecko. Módl się za kapłanów i zakonników, gdyż szatan chce ich zwieść, to jest jego celem. Noście szkaplerz, który was ochroni. Odprawiajcie pokutę i pośćcie. Jeśli ludzkość się nie nawróci, nadejdą dni ciemności zapowiedziane w Apokalipsie. Ziemia zostanie wyrzucona z orbity na trzy dni. Przez waszą modlitwę, pokutę, umartwienia i posty może być zbawionych wiele dusz na świecie”.

Objawienia powtarzały się co jakiś czas do 3 marca 1990 roku. Po wielu latach badania sprawy i samej Patricii pod kątem zdrowia psychicznego Kościół uznał, że doświadczenia Ekwadorki są objawieniami prywatnymi, które przypominają te z Fatimy.

Cuenca, skąd pochodzi Patricia, to miasto w Ekwadorze, w którym miały miejsce spotkania Patricii z Maryją, jest dziś miejscem kultu Matki Bożej, a w 2000 roku zbudowano tam Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary. Takim imieniem przedstawiła się Maryja dziewczynie. Za pozwoleniem biskupów wizjonerka jeździ po całym świecie, przekazując prośby Matki Bożej i propagując medalik, który Maryja poleciła stworzyć, wiążąc z nim wiele obietnic.

"Nigdy nie byłam nadzwyczajna. Moje dzieciństwo i młodość były normalne. Dorastałam w rodzinie dotkniętej rozwodem rodziców. Kiedy miałam 10 lat, w wypadku samochodowym zginął mój starszy brat, który miał 27 lat. 10 lat później drugi z moich braci zmarł na zawał, mając 23 lata. Chodziłam do szkoły, spotykałam się z rówieśnikami. Największym poruszeniem mojego życia była Pierwsza Komunia Święta, którą przeżyłam jako eksplozję radości i wdzięczności, że sam Jezus przychodzi do mego serca. Nie spowodowało to jednak takiej zmiany, żebym więcej się modliła czy wykonywała jakieś praktyki religijne poza niedzielną Mszą św. Moje serce jednak kochało Boga na swój nieporadny sposób." - opowiada Patricia.

Harmonogram
17:30 - Różaniec Święty z Patricią Talbot prowadzony przez grupę Męskiego Różańca z Chojny
18:00 - Eucharystia

Po Mszy św. około godzinne świadectwo Patricii z wezwaniem Maryjnym oraz panel dyskusyjny, w którym będzie można zadawać pytania wizjonerce.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza